Ikonka Termin spotkań Poniedziałek 17:00-20:00
Ikonka Grupa wiekowa rocznik 2003 i starsze
Ikonka Koszt 180 zł/miesiąc
Ikonka liczba miejsc

Grupa dla dorosłych !REKRUTACJA!

strzalka-right-white Następny

Warsztaty teatralne dla dorosłych to zaproszenie do podróży. Spotkanie osób w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami, różnymi obrazami świata. To, co się wydarzy, wyniknie z tego spotkania.

Warsztaty w proponowanej przez nas formule to przede wszystkim przestrzeń doświadczania, eksperymentowania, wymiany myśli, refleksji, budowania relacji i pogłębiania percepcji.

Celem naszych działań będzie przyglądanie się sobie, sobie nawzajem oraz innym, w relacji z otaczającą rzeczywistością. Narzędzia teatralne posłużą do krytycznego, odkrywczego eksplorowania zjawisk, relacji, sytuacji, znajdowania języka i formy wypowiedzi. Poprzez teatr będziemy również szukać nieskrępowanej, osobistej ekspresji, w obszarze ruchu, działania performatywnego i scenicznego.

Warsztat będzie prowadzony narzędziami pedagogiki teatru, mającymi na celu przede wszystkim stworzenie przestrzeni dla indywidualnej i zbiorowej wypowiedzi uczestników spotkań. Drugim ważnym elementem takiej pracy jest dialog, kolejnym uważna obecność i otwartość na innych.

Zapraszamy wszystkie osoby od 18. roku życia, bez ograniczenia wieku.

Chętnych prosimy o kontakt mailowy: ognisko@teatrochoty.pl

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek 31 stycznia 2022 r. w godz. 17-19 w Teatrze Ochoty.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w poniedziałki, w godzinach 17-20. Start zajęć 14 lutego.

koszt zajęć: 180zł/miesiąc

instruktor prowadzący: Radek Kaliski