Ikonka termin zajęć wtorek 16:45-20:00
Ikonka wiek uczestników roczniki 2007/2008
Ikonka koszt zajęć 180 zł/miesiąc
Ikonka ilość wolnych miejsc brak

OMONO

strzalka-right-white Następny

Plany OMONO są ambitne! Do grudnia przygotujemy premierę spektaklu “Reverse card”, według autorskiego scenariusza, stworzonego przez grupę w poprzednim roku artystycznym. Kryminalna historia pełna zwrotów akcji będzie podstawą do pracy nad rolą oraz zadań aktorskich związanych z inscenizacją teatralną. Czy ktoś chciałby jeszcze do nas dołączyć?

W nowym roku wspólnie ustalimy temat nowego spektaklu oraz opracujemy jego dramaturgię na podstawie ćwiczeń improwizacyjnych. Nie zabraknie pisania własnych piosenek i wymyślania muzycznej narracji. Będziemy doskonalić także nasz warsztat aktorski poprzez: pracę z wyobraźnią i obecnością na scenie oraz zadania dykcyjne i emisyjne. Podstawą do każdorazowych ćwiczeń, jak i stworzenia spektaklu, będzie praca zespołowa – nasza największa moc!

Po dwóch latach wspólnego działania naszym wyzwaniem wciąż jest różnorodność wyrazu scenicznego, dlatego kontynuujemy ćwiczenia z zakresu: teatru przedmiotu, muzyczności i teatru ruchu. Poszukiwanie własnej formy będzie połączone z oglądaniem przykładów – podczas zajęć oraz w ramach wspólnych wyjść do teatru.

Grupa ma przed sobą jeszcze 3 lata wspólnego działania.

Grupa w pierwszym semestrze pracuje w trybie 2h/tydzień, w drugim semestrze, kiedy do instruktora przy pracy nad spektaklem dołącza ekspert w wybranej przez prowadzącego dziedzinie, zajęcia zostają przedłużone do 3h/tydzień.

prowadzenieAlicja Brudło

rekrutacja: warsztat w grupie oparty na ćwiczenia improwizacyjnych i aktorskich