Ferie i wakacje teatralne

W sezonie 2016/2017 przeprowadziliśmy trzy letnie cykle warsztatowe:

Codziennie zajmować się będziemy innymi dziedzinami teatralnymi, poznamy tajniki różnych technik i stylów artystycznych: pantomimy, sztuki cyrkowej, teatru lalkowego, tańca i choreografii, a także performansu. Oprócz twórczych warsztatów teatralnych, będziemy rozwijać kreatywność uczestników poprzez zróżnicowane gry i zabawy dramatyczne, a także będziemy próbować tworzyć własne małe przedstawienia.

Letnia rezydencja to cykl warsztatów teatralnych dla młodzieży organizowany przez Teatr Ochoty i Muzeum Łazienki Królewskie. Przez dwa tygodnie będziemy odkrywać ogrody i wnętrza letniej królewskiej rezydencji. Inspirując się groteskowymi, tragikomicznymi malowidłami Jana Bogumiła Plerscha, poprzez ruch, taniec, pantomimę, tworzenie scenografii, lalek, pracę teatralną i działania performatywne opowiemy w finałowym pokazie o tym, co dla nas ważne i co nas porusza.

Teatralny Camping to 8 dni intensywnych warsztatów teatralnych, codzienna praca nad małymi formami teatralnymi i realizacja własnych pomysłów scenicznych. Chcesz zrobić swój warsztat? Nigdy nie byłeś na obozie teatralnym? W tym roku wyjątkowo obóz jest bliżej niż myślisz!

Udostępnij: