Ogłoszenia

Teatr Ochoty – Ośrodek Kultury Teatralnej

poszukuje Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. projektów edukacyjnych – zastępstwo

Dział Edukacji naszego teatru, to w głównej mierze działalność Ogniska Teatralnego, skupiającego dzieci i młodzież. W bieżącym sezonie w ognisku działają 22 grupy, ok. 300 uczestników.

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • koordynacja projektów edukacyjnych

  • przygotowanie merytoryczne i organizacyjne projektowanych wydarzeń

  • kontakt i współpraca ze szkołami i innymi instytucjami kultury

  • tworzenie programu zajęć edukacyjnych

  • budowanie scenariuszy i prowadzanie warsztatów do spektakli

Obowiązki w ramach działalności ogniska:

  • korespondencja z rodzicami

  • sprawdzanie list obecności, kontakt z instruktorami

  • dyżury podczas zajęć (poniedziałek-piątek 16:30-19:45, wybrane soboty 10:00-15:00)

  • ustalanie harmonogramu prac ogniska

  • koordynacja prób i premier ogniska

  • organizacja dodatkowych wydarzeń w ramach programu (Masterclass, Niedziela Recytatorska, premiery, projekt Rówieśnicy, Festiwal Ogniska)

  • wsparcie merytoryczne podczas ewaluacji programu ogniska i współtworzenie programu na następny sezon

Oczekiwania w stosunku do kandydata:

  • Wykształcenie wyższe artystyczne / humanistyczne

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia warsztatów i projektów edukacyjno-kulturalnych

  • Bardzo dobra obsługa komputera – pakiet MS Office

  • Odpowiedzialność oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, a także otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, elastyczność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas określony od 1 marca 2020 r. do 31 sierpnia 2021 r.

  • Wynagrodzenie w wysokości: 4250 zł brutto

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się jednostce kulturalnej

  • Możliwość rozwoju i samorealizacji

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Realizację wielu niestandardowych projektów

  • Pracę w twórczym środowisku z pogranicza teatru i edukacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV mailem, na adres: ognisko@teatrochoty.pl do dnia 7 lutego 2020 r., wpisując w tytule wiadomości REKRUTACJA DZIAŁ EDUKACJI.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, których zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji / zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ustaw nr. 133 poz. 883/.”

Protokół otwarcia ofert

Przedmiot zamówienia:

Teatr Ochoty – Ośrodek Kultury Teatralnej ogłasza zamówienie na usługi społeczne.  Przedmiotem zamówienia jest: “Ochrona mienia Teatru Ochoty na terenie ogólnodostępnych części obiektu oraz całodobowy monitoring systemu sygnalizacji włamania. Specyfikacja istotnych warunków zamówienia oraz załączniki dostępne są pod niniejszym ogłoszeniem. Termin składania ofert upływa 12 grudnia 2019 r. o godz. 12.00. Przyjętym kryterium oceny ofert jest: cena 100%.

Pytania i odpowiedzi dotyczące postępowania „Ochrona mienia Teatru Ochoty na terenie ogólnodostępnych części obiektu oraz całodobowy monitoring systemu sygnalizacji włamania”.

SIWZ na ochronę

SIWZ na ochronę zal 1

SIWZ na ochronę zal 2

SIWZ na ochronę zal 3

SIWZ na ochronę zal 4 wzor umowy