Dyrekcja
Dyrekcja
Dyrektor naczelna: Joanna Nawrocka
Zastępca dyrektora ds. artystycznych: Igor Gorzkowski
Sekretariat
Sekretariat
Katarzyna Wiercioch
sekretariat@teatrochoty.pl
tel. 22 825 08 19
Koordynacja pracy artystycznej i impresariat
Koordynacja pracy artystycznej i impresariat
Małgorzata Ignatowska
m.ignatowska@teatrochoty.pl
tel. +48 660 670 099
Edukacja teatralna/ Ognisko Teatralne
Edukacja teatralna/ Ognisko Teatralne
Kierownik działu
Katarzyna Gawkowska-Marciniak
k.gawkowska@teatrochoty.pl

Joanna Jonczyk
j.jonczyk@teatrochoty.pl
tel. +48 530 569 864

Hanna Kłoszewska (urlop)
h.kloszewska@teatrochoty.pl
tel. +48 530 569 864
Kreacja i komunikacja
Kreacja i komunikacja
Kierownik działu
Anna Cygankiewicz
a.cygankiewicz@teatrochoty.pl
tel. +48 535 955 901

Specjalista ds. promocji
Alicja Brudło
a.brudlo@teatrochoty.pl
tel. +48 605 948 788

Specjalista ds. organizacji i rozwoju widowni
Wioletta Milej
w.milej@teatrochoty.pl
tel. +48 537 496 529

Katarzyna Steńczyk (urlop macierzyński)
k.stenczyk@teatrochoty.pl

Produkcja i eksploatacja
Produkcja i eksploatacja
Kierownik działu
Małgorzata Błasińska
m.blasinska@teatrochoty.pl
tel. +48 533 901 020

Specjalista ds. koordynacji projektów teatralnych
Olga Stefańska
o.stefanska@teatrochoty.pl
tel. +48 605 948 780

Główny specjalista ds. techniki teatralnej - oświetleniowiec
Witold Juralewicz

Specjalista ds. techniki teatralnej - oświetleniowiec
Zofia Krystman

Główny specjalista ds. techniki teatralnej - akustyk
Piotr Trojanowski

Specjalista ds. techniki teatralnej - akustyk
Maciej Witkowski

Specjalista ds. techniki teatralnej - montażysta
Marcin Chojnacki

Specjalista ds. techniki teatralnej - montażysta
Wiktor Korzeniewski

Garderobiana-rekwizytor
Magdalena Adamczyk
Ilona Giżycka
Administracja
Administracja
sekretariat@teatrochoty.pl
tel. 22 825 08 19
Księgowość
Księgowość
Główna księgowa
Aneta Tyczyńska

Księgowy
Piotr Polakowski
tel./fax 22 825 14 7
ksiegowosc.to@teatrochoty.pl
Kasjerzy
Kasjerzy
Piotr Polakowski
Katarzyna Wiercioch
Katarzyna Dycha
Kamila Pozimka

tel. +48 535 395 513
kasa@teatrochoty.pl