Ikonka
termin zajęć wtorek 16:30 - 19:45
Ikonka
grupa wiekowa roczniki 2008/2010
Ikonka
koszt zajęć 200 zł/miesiąc
Ikonka
liczba wolnych miejsc

INSIDE JOKE

strzalka-right-white Pierwszy

Zapraszamy młodzież (roczniki 2008-2010) do nowej grupy teatralnej.

Wyobraź sobie miejsce, w którym uda się zmieścić odmienności. Do którego będzie pasował miłośnik teatru, obeznany już nieco ze sceną, jak i ktoś, kto dopiero zaczyna. Kto nie jest jeszcze przekonany, czy ten cały teatr jest dla niego.

Bo zaczniemy od tego, że wszyscy będziemy przyglądać się temu, czym on jest. Ten teatr. 

Teatr, w którym jest miejsce na poszerzanie wyobraźni, wzrastanie w odwadze, mówieniu, odczuwaniu i słuchaniu. Teatr, który można zobaczyć jako widz na scenie – tej dużej lub tej mniejszej, jak nasza sala do zajęć. Ale i teatr, który jest codzienny, w którym można się przyjrzeć, w jak różne role wchodzimy, ile różnych postaci trzymamy w sobie, ile różnych mnie jest we mnie.

Od początku będziemy szli jednocześnie dwoma ścieżkami. Tą grupową, gdzie będzie odbywać się integracja i twórcze poszukiwania, jak i ścieżką indywidualną, na której każdy sam będzie odkrywał, co najlepszego może dać mu teatr. Czy będzie to możliwość wyrażenia emocji, próba zobaczenia siebie w różnych odcieniach, zachwyt nad warsztatem aktorskim czy po prostu trochę beztroskiej zabawy. 

Dlatego poszukamy przyjemności i inspiracji w różnych elementach teatru – działaniach fizycznych, rytmicznych, głosowych, pobudzających wyobraźnię, refleksję i fun!

A spektakl, który stworzymy będzie historią, w której przeplotą się osobowości, natchnienia i odmienności każdego z uczestników.

termin zajęć: wtorek 16:30-19:45

prowadzenie: Malwina Laska-Eichmann