Ikonka
wiek uczestników roczniki 2010-2012
Ikonka
koszt zajęć 200 zł/miesiąc

A-TO-MY

strzalka-right-white Następny

Dla wszystkich tych, którzy lubią wymyślać, tworzyć, eksperymentować.

Dla tych odważnych i tych mniej odważnych, zarówno dla osób otwartych
i błyskotliwych, które potrafią odnaleźć się w każdym środowisku, jak i dla tych nieśmiałych, które chcą przełamać tremę, lecz mają opory i szukają miejsca, gdzie będą mieli szansę rozwinąć umiejętności komunikacyjne, wrażliwość
i otworzyć się na nowe doświadczenia.

Dla tych, którzy chcą współpracować w niebanalnym i nietuzinkowym zespole, wspólnie rozmawiać na poważne i niepoważne tematy, wspólne wygłupiać się
i wspólnie tworzyć.
Stwórz z nami TEATRALNE LABORATORIUM!

Rozpoczniemy od integracji, poznawania się i nawiązywania przyjaźni.  Siłą, która ma napędzać nasz teatralny mechanizm ma być ZABAWA!

Zabawa będzie naturalną formą wyrażania siebie: emocji, potrzeb, marzeń. Każde nasze spotkanie zrodzi się z wyobraźni w oparciu o ruch, słowo i rytm. Nie zapomnimy też o ćwiczeniach dykcyjnych, oddechowych, pracy nad ekspresją, pantomimie i dramie.

Jak w laboratorium będziemy zachęcać się wzajemnie do teatralnego eksperymentowania – łączenia pasji do aktorstwa i pochodnych jemu dziedzin sztuki współtworzących przedstawienie, takich jak muzyka, plastyka, taniec, śpiew czy ruch sceniczny, a skończywszy na budowania spektaklu z własnych pomysłów, aby uwierzyły, że w teatrze mogą opowiedzieć o sobie, o tym, co ich interesuje i niepokoi.

termin zajęć: środa, 17:00-20:15

prowadzenie: Monika Machalska