CZAS TRWANIA 35 minut

#DBRMPP / taniec

#DBRMPP to spektakl taneczny będący miłosnym SHOW. To podróż po świecie kiczu, to opowieść szybkim zaspokojeniem potrzeby bycia z kimkolwiek.

nasz człowiek:

Oskar Malinowski

Aktor, tancerz i performer występujący w spektaklach Teatru Ochoty: „we are not superheroes” oraz „Zatoka Suma”.

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne (2015).

Artysta realizuje autorskie projekty: „coś/ktoś” (2013); „KINGWAY” (2015); „#DBRMPP” (2016); „PARA NR 1″ (2018) oraz uczestniczy w niezależnych produkcjach takich jak: „Koncert indywidualny”, dotcompany w Pracowni Duży Pokój w Warszawie (2016); „we are not superheroes”, chor. Kamil Wawrzuta/Ruchomy Kolektyw w Teatrze Ochoty w Warszawie (2016); „Leni Riefenstahl. Epizody niepamięci”, reż. Ewelina Marciniak w Teatrze Śląskim w Katowicach (2016); „Wymarsz” Zuza Golińska/Iza Szostak w TeatrGaleria STUDIO w Warszawie (2017); „HAMLETMASZYNA. Reenactment.” reż. Lucy Sosnowska na Festiwalu Szekspirowskim w Gdańsku (2017); „Polonauts” Ewelina Czaplicka-Ruducha/Natalia Wilk w Galerii Salon Akademii w Warszawie (2017); „SIWA” Aleksandr Prowaliński/Oskar Malnowski w Galerii Officyna Art&Design w Warszawie (2017).

Aktualnie współpracuje z Komuna//Warszawa („Cezary idzie na wojnę”, reż. Cezary Tomaszewski, 2017); Teatrem Ochoty w Warszawie („Zatoka suma” reż. Agata Dyczko 2017) oraz Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie („Wyzwolenie”, reż. Radosław Rychcik, 2017).

więcej: https://www.facebook.com/oskarmalinowskitoperform/

 

Udostępnij: