VIII Kurs Instruktorów Teatralnych! Zapisz się już w czerwcu!

VII Kurs Instruktorów Teatralnych dobiegł końca, ogłaszajmy start kolejnej, VIII edycji Kursu! Zapisy już w czerwcu!

Kurs, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród studentów, absolwentów kierunków artystycznych, nauczycieli oraz osób pracujących z młodzieżą, zaplanowany jest na listopad tego roku.

W trakcie kursu uczestnicy będą mieli okazję poznać wszystkie etapy pracy z kołem teatralnym, począwszy od pisania projektu, przez rekrutację uczestników i dobór scenariusza, aż po równomierne i sprawiedliwe podzielenie ról.

Kurs poprowadzi Natalia Fijewska-Zdanowska – doświadczona reżyserka, dramaturżka i instruktorka teatralna.

Kurs skierowany jest nie tylko do studentów i absolwentów artystycznych i humanistycznych kierunków, ale także do nauczycieli, instruktorów i osób pracujących z dziećmi i młodzieżą w kółkach teatralnych, szkołach oraz domach kultury. Również nauczyciele języka polskiego oraz pracownicy świetlic szkolnych są mile widziani.

Dodatkową atrakcją Kursu będą wizyty studyjne w Ognisku Teatralnym Teatru Ochoty oraz praca nad projektami edukacyjnymi Fundacji Artystycznej MŁYN.

Rekrutacja na VIII edycję Kursu rozpocznie się w połowie czerwca.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na Facebooku, gdzie będą udostępniane najświeższe informacje na ten temat.

Więcej informacji o VII Kursie Instruktorów Teatralnych znajdziecie >>> TUTAJ <<<

Udostępnij: