11. Festiwal Kultury Bez Barier!

Zapraszamy do świętowania Różnorodności na Festiwalu Kultury Bez Barier!

Cieszymy się ogromnie, ogłaszając tegoroczną edycję Festiwalu Kultury Bez Barier, którego główne hasło brzmi: MOŻESZ MNIEJ! To wydarzenie, które nie tylko otwiera drzwi do kultury, ale także zmienia perspektywę, zachęcając nas do odkrywania nowych możliwości i przełamywania barier.

Jesteśmy dumni z faktu, że możemy współtworzyć wydarzenie, zapewniające dostęp do kultury bez względu na ograniczenia. Oferta Festiwalu obejmuje zróżnicowane spektakle teatralne, poruszające pokazy filmowe, inspirujące wystawy sztuki, dźwięki wyjątkowych koncertów, relaksujące spacery kulturowe oraz warsztaty, które rozwijają pasje i umiejętności.

11. edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 4-8 października. Już teraz zapraszamy Was do śledzenia publikacji na stronie fkbb.pl!

Teatr Ochoty bierze udział w Festiwalu, harmonogram działań:

  • 7 października, warsztat „Ciało słucham – kompozycja i wytchnienie„, g. 11:00-13:00. Prowadząca: Aleksandra Antoniuk.Zapraszamy opiekunów i opiekunki osób z niepełnosprawnościami na warsztaty, na których na przemian będziemy działać z twórczym potencjałem kompozycji i oddawać się przyjemności ćwiczeń relaksacyjnych. Przeplatać będziemy łagodny ruch i zupełny bezruch z rozmowami o naszych wrażeniach i skojarzeniach. Będziemy szukać swojej odpowiedzi na pytanie: jak w oceanie działania znajdować wyspy bycia?

Na Festiwalu Kultury Bez Barier #MOŻESZ MNIEJ, a jednocześnie zyskasz znacznie więcej!