Warsztaty dla nauczycieli „Ławice i kontenery”

W ramach cyklu warsztatów Roztańczone rodziny proponujemy działania warsztatowe z obszaru świadomości ciała dla nauczycielek i nauczycieli przedszkolnych.

Aby wesprzeć kadry przedszkolne w budowaniu narzędziownika ruchowej pracy z dziećmi, proponujemy warsztaty, podczas których osoby pracujące na codzień w przedszkolach będą mogły poznać współczesne metody pracy z ciałem i ruchem, a tym samym poszerzyć własne metodyki edukacyjne. Intencją warsztatów jest wzmocnienie kreatywnego impulsu wśród uczestniczek i uczestników oraz zainspirowanie ich do wprowadzenia elementów świadomej pracy z ciałem i zabaw choreograficznych w codziennej pracy z dziećmi.

>>>>>>>>>>>>>>> WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ ZAPISY <<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Projekt jest kontynuacją programu Stary Browar Nowy Taniec dla dzieci — Roztańczone Rodziny realizowanego przez Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk w latach 2011–2021, a w latach 2020–2022 przez Teatr Polski w Poznaniu.

W 2023 roku projekt realizowany we współpracy z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu i Teatrem Ochoty im. Jana i Haliny Machulskich w Warszawie.

Operatorem projektu jest Fundacja Performat.