CZAS TRWANIA 80 min
Rekomendacja
wiekowa
od 7 lat

Los Payos w Teatrze Ochoty

KONCERT FLAMENCO NA NASZYCH OCHOCKICH DESKACH: 

1 lutego 2024, czwartek godz. 19:00
Polecamy rezerwację bezpośrednio u organizatorów: SMS 501 35 70 74
Oraz w bileterii internetowej – KUPBILECIK.PL

Zapraszamy serdecznie na fascynujący wieczór pełen muzyki i tańca flamenco. Na scenie pojawi się znakomity zespół „Los Payos”, w składzie którego znajdują się utalentowani artyści:

Marta Robles – taniec
Arturo El Polaco – gitara
Rocío Bazan – śpiew

Flamenco, jako intensywna i ekspresyjna forma sztuki, potrafi wzbudzić u widzów szerokie spektrum emocji od melancholii do eksytacji i zachwytu. Czwartkowy koncert będzie ucztą dla miłośników niebanalnej muzyki i oryginalnego tańca, w których elegancja i wirtuozeria łączą się z szaleństwem i spontanicznością. W programie pojawią się utwory tradycyjnego śpiewu głębokiego – cante jondo oraz lżejsze utwory rytmiczne finezyjnie zaaranżowane gitarę, głos i buty. Osią spektaklu będą widowiskowe tańce w wykonaniu charyzmatycznej Marty Robles, w których tancerka ukazuje całe spektrum uczuć i różne, czasem zupełnie nieoczywiste, odcienie kobiecości.

Grupa LOS PAYOS zyskała uznanie międzynarodowe, a jej liderzy Marta Robles i Arturo El Polaco mają na swoim koncie występy na ważnych festiwalach sztuki flamenco w całej Europie. Ze śpiewaczką Rocío Bazan łączy ich wieloletnia współpraca artystyczna i przyjaźń. Rocio Bazan mieszka na stałe w Esteponie w okolicach Malagi i przyjeżdża specjalnie na serię koncertów z grupą Los Payos. Potężny głos tej artystki w połączeniu z jej temperamentem i niezwykle pogodnym usposobieniem są gwarancją wspaniałej energii na scenie, która z pewnością udzieli się wszystkim widzom.

 

Udostępnij: