T.C.M Music / koncert

Najpiękniejsze standardy jazzowe, które od przeszło stu lat nieprzerwanie dostarczają ludziom rozrywki. Przenieśmy się do czasów zatłoczonych klubów Nowego Yorku i Chicago!

W tej kameralnej atmosferze można nie tylko posłuchać, ale i potańczyć do muzyki, która, mimo ustalonej formy, jest w dużym stopniu improwizowana „tu i teraz”. Ta niezwykła więź, która tworzy się pomiędzy grającymi a słuchaczami, jest czymś szczególnym w świecie coraz bardziej zdominowanym przez wielkoformatowe produkcje elektroniczne. Celebrujmy to, co w muzyce jest najlepsze – intymną wymianę energii pomiędzy wykonawcami i publicznością.

nasz człowiek:

Mikołaj Tabako

Muzyk, instruktor grup w Ognisku Teatralnym Teatru Ochoty.

Trębacz, kompozytor-aranżer, producent muzyczny, animator kultury, twórca-performer teatralny,  propagator nieformalnej edukacji muzycznej. Jako trębacz od lat związany jest na stałe z warszawską formacją ska-jazzową The Bartenders. Muzycznie współpracował z takimi artystami, jak Robert Brylewski, Hemp Gru, Bob One, Robert Majewski, Dr. Ring Ding, Pan Duże Pe, czy Alibabki. Od lat współpracuje z ogniskiem Teatru Ochoty w Warszawie jako instruktor muzyki.

Udostępnij: