Jak przetrwać w trudnych czasach | spotkanie z Kingą Baranowską

Teatr Soho zaprasza na trzecią rozmowę z cyklu spotkań. Tym razem na scenie Teatru Soho spotkają się Kinga Baranowska i Marcin Meller, by porozmawiać o tym jak znajdować w sobie wewnętrzną siłę i determinację w osiąganiu celu w sytuacjach kryzysowych.

Jak przygotować się do tego, by przez dłuższy czas móc toczyć walkę naszymi własnymi ograniczeniami i wyzwaniami płynącymi z zewnątrz.

Czy z tej „lekcji” będziemy mogli coś wynieść dla siebie i odnieść do naszej codzienności i rzeczywistości współczesnej Polski?

Kryzys, słowo, które mocy i znaczenia tłumaczącego całą polską rzeczywistość nabrało w czasach pustych półek i dogorywania poprzedniego systemu, wraca dziś na nowo. Kryzys jest dziś większy, szerszy i pojemniejszy, bo prawie każdy aspekt naszego życia w globalnej wiosce pokazuje, że dotychczasowe formuły działania wymagają rekonfiguracji – od zarządzania organizacjami ponadnarodowymi, poprzez religie i związki sportowe, aż po wzorce osobowe i płciowe. Dojrzenie problemu pociąga jednak za sobą konieczność poszukiwania nowych rozwiązań, a w wielu wypadkach również konieczność nowego zaangażowania.

Czy receptą na kryzys może być oddanie władzy kobietom? Czy dopuszczamy do myśli to, że Polska w przyszłości będzie zarządzana przez kobiety, które zdominują sferę publiczną, polityczną i biznesową? Jaką przyszłość mogłyby zbudować w Polsce silne, mądre liderki? Zapraszamy do rozmowy o tym co zrobić, by przestał nam doskwierać kryzys.

Spotkanie ma charakter kameralny, tylko dla zaproszonych gości. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia na adres kalitadamian@gmail.com.

Udostępnij: