Ikonka
opłaty bezpłatne wydarzenie
Ikonka
termin 6 kwietnia 2019
Ikonka
ilość miejsc ograniczona, obowiązkowe zapisy na warsztaty
Ikonka
grupy wiekowe 7-18 lat

Dzień otwarty ogniska

Wiedzieliście, że Ognisko Teatralne Teatru Ochoty działa już ponad czterdzieści lat? Że każdego tygodnia do budynku teatru na ul. Reja przychodzi ponad trzysta ogniskowiczów i ogniskowiczek? W obecnym sezonie artystycznym działają tu dwadzieścia dwie grupy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, co oznacza, że już wkrótce na deskach Teatru Ochoty odbędą się aż dwadzieścia dwie premiery!

Co tak naprawdę nas tu przyciąga? W sobotę, 6 kwietnia, można się o tym samemu przekonać! Otwieramy teatr i zachęcamy do tego, żeby sprawdzić wszystko w praktyce.

DLA MŁODZIEŻY | 13-19 lat
teatralno-improwizowany spacer po teatrze
(dwie tury: 14:00 oraz 16:00)

Daj się porwać naszym ogniskowiczom! Rada Ogniska jest już gotowa na poprowadzenie nietypowych warsztatów i czeka na odważnych. Młodzi aktorzy, wykorzystując technikę improwizacji oraz ogniskową energię, przeprowadzą Was przez zakamarki naszego teatru: wejdziemy do garderób, przejedziemy się windą, wpadniemy do magazynu rekwizytów i podejrzymy próbę spektaklu. Wspólnie poszukamy swojej przestrzeni w teatrze, która codziennie inspiruje nas do działania i porusza naszą wyobraźnię.

DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW Z DZIEĆMI | 7-12 lat
spotkanie za kulisami
(14:00-18:00)

Jesteśmy do Waszej dyspozycji! Pracownicy Działu Edukacji Teatru Ochoty oraz instruktorzy Ogniska z chęcią opowiedzą, jak pracujemy na co dzień i co liczy się dla nas w codziennej edukacji pedagogiczno-teatralnej.

To również szansa, by rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące kwestii praktycznych:
– jak i kiedy dołączyć do Ogniska?
– czym różnią się grupy i którą wybrać?
– w jakim trybie pracuje Ognisko i ile to kosztuje?

Dzień otwarty to szansa, by porozmawiać szerzej o edukacji i teatrze, dlatego do swobodnego spotkania zapraszamy młodzież, rodziców, nauczycieli i pedagogów.

Udostępnij: