Styczeń i luty 2020 w Ognisku

* To już ten czas! Powoli zbliżamy się do pokazów półmetkowych, które odbędą się 2 lutego. W godzinach 10:00- 12:30 zaprezentują się grupy młodsze (Teatrik, Omono, Alarm, Taste Ochoty, Prestiż sam w sobie, Srogakcyśta, Wesoła gromadka), zaś w godzinach 13:00-17:00, scena będzie należała do grup starszych (Ohana, Artystyczna dywizja, Do woli w roli, Karuzela, Papryki, Rewolucja, Tupnięcie w aerozolu, Prospero, teatr zaangażowany, Re(nowa)cja, Wsumie, Stawka większa niż tak, Szafran, Atrament). Półmetki to moment na podejrzenie jak pracują grupy, jakie spektakle szykują na koniec sezonu, a przede wszystkim super zabawa! Obecność obowiązkowa!

** W tym roku ferie zimowe wypadają w terminie 10-23 lutego i jest to czas wolny od zajęć w ognisku. Przypominamy, że opłata za zajęcia nie zmienia się (ostatnia wpłata będzie za miesiąc maj, a zajęcia trwają do końca roku szkolnego).

*** Do twórczej pracy wracamy 24 lutego, ale w nieco zmienionym trybie: starsze grupy + Taste Ochoty i Srogakcyśta będą miały zajęcia dłuższe o godzinę.