„Mój ogon i ja” w Teatrze Ochoty!

Zaproszenie na niezwykły spektakl taneczny dla całej rodziny! 

Czy wiecie, że każdy z nas miał kiedyś ogon? To prawda! 

Zapraszamy na Mój ogon i ja – spektakl taneczny, który zabierze Was w niezwykłą podróż do czasów, gdy nasze przodkowie mieli ogony.

Ten spektakl jest przeznaczony dla rodzin z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat. Przepełniony humorystycznym i adekwatnym dla młodych widzów przekazem, opowie o fascynującej ewolucji, której jednym z pozostałości jest nasza ludzka kość ogonowa. Będzie to niezapomniane doświadczenie, które na pewno rozbudzi wyobraźnię Waszych maluchów!

  • 10 czerwca, g. 11:00;
  • 11 czerwca, g. 11:00 oraz 14:00.

Miejsce: Teatr Ochoty, ul. Reja 9, Warszawa
Bilety są dostępne online 

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, twórczynie zaproszą Wasze rodziny do wspólnej zabawy ruchowej razem z utalentowanymi performerami. Odkryjcie razem magię tańca i uwolnijcie kreatywną energię, która często drzemie w naszych ogonach, czekając na odkrycie!

Przed spektaklem, już 3 czerwca, podczas IX Pikniku Ochocian w Parku Wielkopolskim, będziecie mieli możliwość spotkać, dotknąć i doświadczyć jeden z tytułowych ogonów! Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby wcześniej poczuć niezwykłe przygody związane z tym spektaklem!

Jest to ostatnia czerwcowa możliwość, aby wziąć udział w tej wyjątkowej przygodzie razem z kolektywem Holobiont. Nie przegapcie tej okazji, aby wypróbować ogony na scenie razem z nimi!