Letni przegląd 2018

29 czerwca startuje Letni Przegląd Teatru Ochoty 2018. Tegoroczna edycja wakacyjnego cyklu spektakli i wydarzeń około teatralnych na Ochocie rozegra się pod hasłem relacji i przyjaźni.

W tym roku Letni Przegląd Teatru Ochoty będzie inny niż dotychczas. Artyści znani z naszej sceny i zajęć teatralnych, a także nasi pracownicy pokażą własne projekty. Weźcie znajomych na spektakle tańca i koncerty, po nich zostańcie dłużej w kawiarni Królestwo WWA. Lipiec na Ochocie może być najlepszą opcją lata w mieście – zaprasza Joanna Nawrocka, dyrektorka Teatru Ochoty.

Program Przeglądu tworzą spektakle, koncerty i projekty pracowników i współpracowników Teatru. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć m.in. „Wycieka ze mnie samo złoto” z eksperymentalną choreografią Renaty Piotrowskiej-Auffret (współpracowniczki tutejszego Ogniska Teatralnego), koncert zespołu The Freuders (z teatralnym akustykiem na gitarze basowej) czy nagrodzony na tegorocznym OFF Kontrapunkcie „Spis kobiet” Kolektywu Polka, w skład którego wchodzi Alicja Brudło (na co dzień zajmująca się promocją teatru). Nie zabraknie również autorskich projektów w wykonaniu artystów znanych z poprzednich spektakli Teatru Ochoty. Na Przeglądzie zagrają m.in. aktorzy „Zatoki Suma”, Oskar Malinowski (spektakl taneczny #DBRMPP) i Helena Ganjalyan (spektakl taneczny „Melt”), Aleksandra Bożek-Muszyńska ze spektaklu „Księżycowo” (spektakl taneczny „Dzień w którym V. dała mi do myślenia albo jak pozbyłam się prokrastynacji”) czy Tomasz Krzemiński z „33 powieści, które każdy powinien znać” (koncert „Piosenki nie tylko o miłości”).

Udostępnij: