Ikonka termin zajęć środa 16:30-18:45
Ikonka wiek uczestników roczniki 2006/2007
Ikonka koszty zajęć 180 zł/miesiąc
Ikonka ilość wolnych miejsc brak

Rewolucja

strzalka-right-white Następny

Rewolucja to utworzona cztery lata temu grupa 12-15 latków, dla których Ognisko Teatralne to przede wszystkim miejsce tworzenia, rozwoju i poznawania siebie dzięki pedagogiczno-teatralnym warsztatom.Dotychczas zrealizowaliśmy trzy spektakle: „Gdzie jest twoja Gdybylandia”, „Strach instrukcja obsługi”, w których scenariusze bazowały na scenach, dialogach i formach ruchowych wytworzonych wspólnie na naszych cotygodniowych warsztatach. Za spektakl “Strach instrukcja obsługi” zdobyliśmy Grand Prix w kategorii grup młodszych na Festiwalu Ogniska. Trzeci spektakl opierał się o tekst norweskiej psycholożki Gro Dahle o tytule “Wojna”.

Rewolucja koncentruje się na pogłębianiu i rozwijaniu teatralnych i performatywnych doświadczeń. Podstawą naszej pracy i jej efektów są przede wszystkim nasze potrzeby, zainteresowania, możliwości i oczywiście – wyobraźnia! Grupa zakłada jeszcze 2 lata wspólnych działań.

prowadzenie: Tomasz Marczyński

Grupa w pierwszym semestrze pracuje w trybie 2h/tydzień, w drugim semestrze, kiedy do instruktora przy pracy nad spektaklem dołącza ekspert w wybranej przez prowadzącego dziedzinie, zajęcia zostają przedłużone do 3h/tydzień.