Młoda Rezydencja

WŁĄCZ SIĘ

Zapraszamy chętnych od 14 do 18 roku życia, którzy mają ochotę spędzić dwa tygodnie wakacji w nietypowy sposób, do wzięcia udziału w projekcie Młoda Rezydencja.

Młoda Rezydencja to: warsztaty teatralne, warsztaty specjalistyczne, wspólne oglądanie spektakli, spotkania z twórcami oraz praca nad własną interpretacją dzieła. Uczestnicy zależnie od własnych preferencji będą mogli wcielić się w skórę dźwiękowca, oświetleniowca, PR- owca, producenta, choreografa, a także aktora/performera, czyli wszystkich którzy tworzą miejsce nazywane przez nas teatrem.

Warsztaty zakończymy stworzonym wspólnie pokazem-spektaklem zagranym dwukrotnie na scenie Teatru Ochoty oraz na scenie Teatru Soho.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

TERMIN

11.07 – 24.07.2016; warsztaty w cyklu sześciogodzinnym, od poniedziałku do niedzieli.

MIEJSCE

Teatr Ochoty (ul. Reja 9) w Warszawie.

ZAPISY

Jeśli chcesz być częścią naszej Młodej Rezydencji wypełnij formularz zgłoszeniowy (Formularz zgłoszeniowy do LwT.) i prześlij go na adres mailowy: h.kloszewska@teatrochoty.pl

Formularz można dostarczyć także osobiście do teatru (II p. Sekretariat Ogniska Teatralnego)

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 czerwca 2016

Warsztat rekrutacyjny do projektu MŁODA REZYDENCJA odbędzie się 20 czerwca 2016, w Teatrze Ochoty, o godzinie 17:00.

KONTAKT:

Jeśli chcesz o coś zapytać to wszelkich informacji udzieli Ci Sekretariat Ogniska Teatralnego. Pracujemy od poniedziałku do czwartku w godzinach od 12:00 do 16:00.
tel/fax 22 825 52 94 | tel. kom. 515 192 082
e-mail: h.kloszewska@teatrochoty.pl

 LATO W TEATRZE to program Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jego celem jest popularyzowanie pedagogiki teatralnej. Program składa się z konkursu grantowego na realizację dwutygodniowych warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży, szkoleń z zakresu pedagogiki teatru oraz artystyczno-edukacyjnych projektów objazdowych w namiocie cyrkowym.

Projekt „Młoda Rezydencja” realizowany jest w ramach „Lata w teatrze” – programu Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, realizowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Facebook Instytutu Teatralnego 

Dodaj komentarz