Bilety

REZERWACJA BILETÓW

Zapraszamy do telefonicznej i mailowej rezerwacji biletów: kasa@teatrochoty.pl, +48 535 395 513 (od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 16.00), a także do zakupu biletów przez internet na naszej stronie w zakładce KUP BILET.

Zarezerwowane bilety należy odebrać odpowiednio wcześniej przed spektaklem, zgodnie z informacją otrzymaną przy rezerwacji. Opłacone bilety należy odebrać najpóźniej na 15 minut przed rozpoczęciem spektaklu.

CENA BILETÓW

W sezonie 2016/2017 ceny biletów to:

„Idiota”, „Księżycowy chłopiec”, „Zwierzęta”, „Wbrew swojej woli” – 50 zł normalny, 30 zł ulgowy

„Spektakl improwizowany” grupy Słabo to widzę – 20 zł

pozostałe spektakle – 30 zł normalny, 20 zł ulgowy

Bankiet w strasznym swetrze – 10 zł

Bilety na „Straszny sezon”:

Teatralne domy strachów – 30 zł normalny / 20 zł ulgowy

Sodoma Gomora Hotel (koncert) – 30 zł normalny / 20 zł ulgowy

Bal u Wolanda – maskarada (impreza) – 10 zł

Ceny zawierają 8% stawkę VAT.

Bilety ulgowe przysługują: uczniom, studentom, doktorantom, emerytom, rencistom, kombatantom, osobom niepełnosprawnym, honorowym dawcom krwi. Widzowie posiadający bilety ulgowe są zobowiązani do okazania dokumentu upoważniającego do zniżki przy wykupie biletu bądź przy wejściu na widownię. W przypadku braku dokumentu widzowie mają obowiązek wymiany biletu ulgowego na normalny za dopłatą w kasie.

Od stycznia 2014 roku Karta Warszawiaka i Małego Warszawiaka uprawniają widzów Teatru do zakupu trzech biletów w cenie dwóch. Promocje nie łączą się.

Na ewejsciowki_logo_transparent_horizontal_smallspektakle w Teatrze Ochoty dostępne są bilety i wejściówki, które można zakupić na kilka godzin przed na portalu ewejsciowki.pl

Dokonanie rezerwacji lub zakupu biletów (również na warunkach promocyjnych) na spektakle w Teatrze jest jednoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem powyższych zasad.

SPRZEDAŻ

Kasa Teatru jest czynna w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki od 10:00 – 16:00 w Teatrze Ochoty przy ul. Reja 9. W środy kasa jest nieczynna.

Kasa Teatru czynna jest w dniu spektaklu na godzinę przed jego rozpoczęciem. Płatności za bilety przyjmujemy gotówką oraz kartami płatniczymi.

Bilety można opłacić przelewem na konto Teatru Ochoty (BANK PKO SA 41 1240 6292 1111 0000 5017 2917), w ciągu 7 dni od zarezerwowania, chyba że zostanie podany inny termin wykupu.

Nieopłacone rezerwacje zostaną anulowane.

Zwrot biletów jest możliwy nie później niż na 1 dzień przed datą spektaklu na podstawie biletu i paragonu fiskalnego. W przypadku odwołania spektaklu, zwrot biletów odbywa się do 14 dni od daty odwołanego spektaklu po uprzednim kontakcie z Kasą pod nr telefonu +48 535 395 513.

FAKTURY VAT

1. Faktura VAT może być wystawiona do 7 dni od daty zakupu biletów (w przypadku płatności przelewem – w 7 dni od daty zaksięgowania wpłaty na koncie), na podstawie paragonu fiskalnego bądź potwierdzenia przelewu.

2. Chęć otrzymania faktury należy zgłosić podczas rezerwacji biletu.

Spóźnieni widzowie nie będą wpuszczani na widownię Teatru, aż do przerwy (jeżeli spektakl nie ma przerwy wejście na widownię nie będzie możliwe). W takiej sytuacji nie ma możliwości zwrotu ani wymiany biletów.

Dodaj komentarz